Výběr klimatizace,
s odborníkem na klimatizace
Klimatizace

Čističky vzduchu Activtek

Čističky vzduchu Activtek

Firma ActivTek Environmental vyrábí a dodává výrobky, které řeší problematiku čistoty vzduchu. Naše výrobky – čističky vzduchu – představují jak samostatné nezávislé zařízení, tak jednotky vyžadující instalaci do stávajících systémů vzduchotechniky a klimatizace. Zařízení firmy activTech slouží pro odstraňování zápachu, bakterií, virů a plísní v restauracích, barech, hotelech, kancelářích, domácnostech, komerčních prostorách, zařízeních pro skladování potravin, místech pro ukládání odpadků, v průmyslových zařízeních a interiérech znečištěných kouřem či zápachem.

Naše technologie je jedinou řešením, které kombinuje až pět přírodních technologií. Výsledkem je, že čističky vzduchu pracují společně při úpravě vzduchu v interiéru postupem, jenž je totožný s přirozeným čištěním vzduchu v přírodě. Využívají se dva druhy ionizace pro redukci částic. Jedná se o využití ultrafialového záření a katalyzátoru pro vytvoření neškodných oxidačních činidel na bázi kyslíku a vodíku, která redukují mikrobiální znečištění. Kromě toho vzniká malé množství ozónu, který podstatně snižuje intenzitu zápachu. Na rozdíl od ostatních výrobků na trhu, představují výrobky pro čištění vzduchu ActivTek aktivní technologie, které zajišťují přímé řešení původu problému.

Úprava kvality interiérového vzduchu se dostává do popředí zájmu o zajištění zdravého životního prostředí. V současné době je nasycení trhu se zařízením pro kontrolu kvality interiérového vzduchu (IAQ – indoor air quality) na poměrně nízké úrovni v  poměru k identifikovaným potřebám. Lidé v současné době tráví až 90% času uvnitř budov a z tohoto důvodu se také nepřetržitě zvyšuje zájem o zdravé životní a pracovní prostředí v interiérech. To je samozřejmě vynikající příležitost pro zvyšování  uvědomění a zájmu o kvalitu vzduchu v interiérech, neboť tento problém se dostává do popředí zájmu všech lidí. Špatná kvalita vzduchu v komerčních budovách přispívá často k vysoké úrovni absencí zaměstnanců a uživatelů objektů. Z důvodu vysoké hustoty provozu v mnoha komerčních zařízeních a budovách zde existuje nepřetržitý příliv mikroorganismů a bakterií, které do budovy vnášejí zaměstnanci a obyvatelé. Naše čističky vzduchu zajistí, že obyvatelé budou žít a pracovat v bezpečném prostředí bez znečisťujících látek a organismů.

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe